Marki
Wszystkie bestsellery

RED Q7620 extra mocny klej do kartonu 250 ml

RED Q7620 250ml
Ocena 

RED Q7620 250 ml extra mocny klej do kartonu, papieru i tektury 

18,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

RED Q7620 extra mocny klej do kartonu 250 ml

Klej do łączenia papieru i tektury ze sobą oraz drewnem, tkaninami, skórą, metalem itp. Jest produktem na bazie wodnej. Czas łączenia kleju wynosi zaledwie kilka minut (w zależności od chłonności podłoża i temperatury otoczenia). Klej po wyschnięciu tworzy bezbarwną, elastyczną i bardzo wytrzymałą spoinę. Q7620 jest przeznaczony szczególnie do łączenia papieru twardego (tektura, karton). Typowe zastosowania: klejenie i zamykanie opakowań kartonowych, pudełek, budowa modeli kartonowych, klejenie konstrukcji z drewna i papieru, naprawa książek (klejenie grzbietów), itp. Siła spoiny jest o wiele wyższa od struktury papieru - próba rozłączenia klejonych elementów powoduje rozerwanie struktury papieru/kartonu, a spoina pozostaje nienaruszona. W przypadku papieru powlekanego lub laminowanego zaleca się wykonanie wcześniejszej próby.

Stosowanie: Klej można aplikować punktowo lub cienkim paskiem. Nie należy nakładać kleju na całą powierzchnię, bo spowoduje to marszczenie papieru. Przy klejeniu i zamykaniu pudełek kartonowych, klej wystarczy nakładać punktowo dociskając elementy ze sobą przez ok. 1 minutę. Po każdorazowym użyciu koniecznie zamykać aplikator. Nie należy dopuszczać do zanieczyszczenia kleju w pojemniku.

Opakowanie: butelka 250ml z dozownikiem zaciskowym.

Ten klej nie jest wikolem. Z wikolem ma tylko jedną wspólną cechę - zapach. Klej daje zupełnie inna spoinę i jest dużo szybszy w łączeniu

Szczegóły produktu
Chembud
RED Q7620 250ml
Opinie

Napisz swoją opinię

Papier do druku kalkomanii atrament bezbarwny

RED Q7620 extra mocny klej do kartonu 250 ml

RED Q7620 250 ml extra mocny klej do kartonu, papieru i tektury 

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku