Marki
Wszystkie bestsellery
Elektrotechnika

Elektrotechnika

W naszym sklepie dostępne są komponenty, dzięki którym stworzycie wspaniałe modele, na przykład części do budowy trasy kolei elektrycznej. Elektrotechnika jako nauka zajmująca się zjawiskami powiązanymi z elektrycznością definiuje zasady wykonywania modeli działających w obwodzie prądu stałego lub zmiennego. Do łączenia części swoich projektów wybierzecie akcesoria takie jak kable, przewody, styki i złączki. Ponadto w naszym sklepie znajdziecie klawiaturę sterującą zwrotnicami oraz różnego rodzaju zasilacze czy ładowarki do akumulatorów. Proponowany przez nas asortyment charakteryzuje się wysoką jakością, a przy tym przystępną ceną.

Sklep modelarski to miejsce, w którym kupicie nie tylko podstawowe elementy zasilające projektowany przez Was model, ale także dobierzecie dodatkowe części w postaci oświetlenia modeli za pomocą diod czy żarówek. Oprócz tego w ofercie są sterowniki elektroniczne, umożliwiające zmianę sterowania zwrotnicami bądź semaforami. Jeśli chcecie zastosować w modelach efekty dźwiękowe, postawcie na dekodery z głośniczkami, dzięki którym usłyszycie szum, odgłos pracy silnika lub otwierania drzwi. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją akcesoriów modelarskich dostępnych na stronie internetowej sklepu.

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-40 z 127 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: ARDU16570

Gniazdo USB z przewodem 30cm - Kabel zasilający USB

Recenzje: 0

   Gniazdo USB z przewodem 30cm umożliwia zasilanie urządzeń napięciem 5V prosto z portu USB. Gniazdo z przewodem może posłużyć jako część zamienna do zasilaczy. Zakończony z jednej strony gniazdem USB, a z drugiej przewodami do lutowania.

Cena 3,40 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: ARDU12801

Koszyk na akumulator, 2 x 18650, z wyłącznikiem

Recenzje: 0

Koszyczek na 2 akumulatory typu 18650 z wyłącznikiem i pokrywą, zakończone przewodem. Obudowa na baterie znajduje zastosowanie np. do zasilania odbiornika w modelach. Pojemnik wykorzystuje się też do własnych projektów DIY, Arduino.

Cena 3,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: SQ11

Mini kamera 1080 P HD

Recenzje: 0

Mini kamera 1080 P HD Nagrywaj klipy z przejazdu po makiecie, ustaw kamerę na wagonie lub ciężarówce i obejrzyj obraz z innej perspektywy

Cena 55,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Mod-MP3

Moduł MP3

Recenzje: 0

Płyta modułu MP3 do zabudowy np makiecie lub dioramie - w pełni funkcjonalny moduł odtwarzacza plików w formacie MP3

Cena 22,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: ARDU20239

Obudowa akrylowa zasilacza ATX - XH-M229 - Arduino

Recenzje: 0

   Obudowa akrylowa XH-M229 do zasilaczy ATX, idealna dla projektów Arduino, łączy w sobie funkcjonalność i estetykę, dzięki swojej przezroczystej konstrukcji umożliwiającej łatwe monitorowanie wnętrza. Przystosowana do łatwej instalacji i dostępu do portów.

Cena 6,50 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku