Marki
Wszystkie bestsellery

RED Q7620 extra mocny klej do kartonu 100 ml

RED Q7620 100ml
Ocena 

RED Q7620 100 ml extra mocny klej do kartonu, papieru i tektury 

10,00 zł
Wysyłka towaru w 24 godziny na terenie Polski
Ilość

Opis

RED Q7620 extra mocny klej do kartonu 100 ml

Klej do łączenia papieru i tektury ze sobą oraz drewnem, tkaninami, skórą, metalem itp. Jest produktem na bazie wodnej. Czas łączenia kleju wynosi zaledwie kilka minut (w zależności od chłonności podłoża i temperatury otoczenia). Klej po wyschnięciu tworzy bezbarwną, elastyczną i bardzo wytrzymałą spoinę. Q7620 jest przeznaczony szczególnie do łączenia papieru twardego (tektura, karton). Typowe zastosowania: klejenie i zamykanie opakowań kartonowych, pudełek, budowa modeli kartonowych, klejenie konstrukcji z drewna i papieru, naprawa książek (klejenie grzbietów), itp. Siła spoiny jest o wiele wyższa od struktury papieru - próba rozłączenia klejonych elementów powoduje rozerwanie struktury papieru/kartonu, a spoina pozostaje nienaruszona. W przypadku papieru powlekanego lub laminowanego zaleca się wykonanie wcześniejszej próby.

Stosowanie: Klej można aplikować punktowo lub cienkim paskiem. Nie należy nakładać kleju na całą powierzchnię, bo spowoduje to marszczenie papieru. Przy klejeniu i zamykaniu pudełek kartonowych, klej wystarczy nakładać punktowo dociskając elementy ze sobą przez ok. 1 minutę. Po każdorazowym użyciu koniecznie zamykać aplikator. Nie należy dopuszczać do zanieczyszczenia kleju w pojemniku.

Opakowanie: butelka 100ml z dozownikiem zaciskowym.

Ten klej nie jest wikolem. Z wikolem ma tylko jedną wspólną cechę - zapach. Klej daje zupełnie inna spoinę i jest dużo szybszy w łączeniu

Szczegóły produktu
Chembud
RED Q7620 100ml
4 Przedmioty
Opinie

Napisz swoją opinię

Papier do druku kalkomanii atrament bezbarwny

RED Q7620 extra mocny klej do kartonu 100 ml

RED Q7620 100 ml extra mocny klej do kartonu, papieru i tektury 

Napisz swoją opinię
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku